Benq RM7504 | Interactive Flat Panel | 75 " | 450 cd/m | Landscape | Android | Wi-Fi | 50000:1 | 8 ms
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.F9CTK.DE5
- Saadavus: 4
-
2 977€
Benq RM7504 | Interactive Flat Panel | 75 " | 450 cd/m² | Landscape | Android | Wi-Fi | 50000:1 | 8 ms
| All | |
| Diagonaal | 75 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1860.00 mm |
| Gross height (mm) | 1125.00 mm |
| Gross weight | 55.00 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 50000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 51.50 kg |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Interactive Flat Panel |
| Producer product name | RM7504 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Signage product family | Interactive Flat Panel |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







